SPRING-SUMMER / 2014
 Najważniejsze trendy sezonu zaadaptowane do funkcjonalnej garderoby aktywnych kobiet. Laura Guidi po raz kolejny z doskonałym wyczuciem interpretuje główne ten- dencje, by zaproponować je w postaci szalenie eleganckiej i oryginalnej kolekcji na sezon wiosna-lato 2014.

Motywy kwiatowe, ponadczasowa czerń i biel, pastele, i starannie przemyślana, wyra- zista paleta kolorystyczna to podstawowe tematy letniej kolekcji Laura Guidi. W kwestii fasonów panuje spora różnorodność i konsekwentnie ta sama krawiecka per- fekcja.
Tradycja miesza się tu z nowoczesnością, a klasyczne formy damskich garnitu- rów, spódnic i sukienek doskonale prezentują się w letnim, odświeżonym wydaniu. Koneserki oryginalnych rozwiązań zwrócą uwagę na niebanalną bomber jacket, która swoje źródło ma w umundurowaniu pilotów. Elegancki, a jednocześnie sportowy charakter ubrania będą ciekawym elementem kobiecej garderoby.
Nietuzinkowe detale, drapowania, precyzyjnie poukładane marszczenia i zakładki two- rzą spójną i kompletną garderobę. Wszystko uszyte z wysokiej jakości tkanin od naj- lepszych światowych producentów.

Laura Guidi w centrum zawsze stawa kobietę i jej potrzeby, i to w tym tkwi siła mar- ki. Wiek, sylwetka i rozmiar nie mają tu znaczenia. Różnorodność i złożoność tej ofer- ty w pełni przekładają się na złożony i różnorodny świat współczesnych kobiet, które od ubrań oczekują nienagannego wykonania, wysokiej jakości i oryginalności, która korespondować będzie z charakterem noszącej go osoby.

 

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl